top of page

JUMTA LOGI

Cenu Pieprasījums

Vienkārša, ātra un droša uzstādīšana: Sagatavojot Roto logus uzstādīšanai, ir padomāts par katru sīkumu. Pateicoties „klik” savienojumiem ar akustisku apstiprinājumu katram solim, RotoQ logu uzstādīšanu iespējams veikt rekordīsā laikā. Ātra un, kas ir pats svarīgākais, pareiza uzstādīšana ceļ jumiķa vērtību gala klient acīs, un viņš tādējādi ceļ savu autoritāti tirgū, iegūstot uzticama un profesionāla speciālista vārdu.

Nākotnes energoefektivitāte: Augsta energoefektivitāte ir rokas stiepiena attālumā: Uw= 1,2 W/m2K koeficients ir pieejams jau standarta stiklojumam. Lai spētu dot klientiem to, ko viņi vēlas, Roto piedāvā siltus logus neatkarīgi no tā, vai klientam interesē energoefektivitāte, renovācija vai arī ērts risinājums mūsdienu pasīvajā būvniecībā.

Produkta kvalitāte „german made”: Vācu inženierzinātne, optimizēta ražošana un izpēte, lai katra diena virzītu uz attīstību un pilnveidošanos. Šie ir tikai daži „german made” premium kvalitātes argumenti. Turklāt jāmin augstākās kvalitātes materiāli, rūpīga apstrāde un augstākā līmeņa precizitāte.

Piegādes laiki: Jūs varat vienmēr uz mums paļauties. Pērkot Roto ražojumus, varat
rēķināties ar īsu piegādes laiku. Plašais produktu krājums noliktavā ļauj mums rīkoties ātri un droši. Produkti no standarta piedāvājuma tiek piegādāti ekspresrežīmā.

 

bottom of page