top of page

VĀRTI

Cenu Pieprasījums

Paceļamie vārti – visizplatītākais garāžas vārtu veids, kas sevī apvieno drošību ar dizaina eleganci.

* Vārtu vērtnes sastāv no horizontālām iedaļām (sendvičtipa paneļiem), kas savstarpēji savienotas ar cilpām. 


* Vārti atveras un aizveras pārvietojoties vadīklu sliedēm, kas piestiprinātas aiļu malās. 


* Uzstādīti šādi vārti aizņem maz vietas virs ailes. Atvērtā stāvokli vārti atrodas kompakti salocīti augšā, neaizņemot vietu. Izturību paceļamiem vārtiem nodrošina nocinkots tērauds, no kura ir izgatavotas vārtu vērtnes, bet polimēra pārklājums nodrošina teicamu izturību pret koroziju, apkārtējās vides iedarbību un mehāniskiem bojājumiem. Starp tērauda loksnēm iepildīts augsta blīvuma poliuretāns nodrošina drošu siltumizolāciju. Vārti var tikt uzstādīti jebkurā ailē gan telpas ārpusē, gan telpas iekšpusē. Galvenokārt tiek uzstādīti ražošanas telpās, noliktavās, veikalos un garāžās. Paceļamo vārtu platums var sasniegt 11 m, bet augstums – 10 m. Paceļamie vārti var būt gan ar mehāniska, gan ar automātiska tipa atvēršanos. Var tikt nokomplektēti ar papildus sistēmām un aprīkojumu.

201.jpg

Mēs piedāvājam vācu ražotāja – Hörmann garāžu vārtus. Hörmann garāžu vārti ir veidoti uz ilggadējās pieredzes, mūsdienīgo tehnoloģiju un pārdomātu tehnisko risinājumu pamata – Jūsu komfortam un drošībai. Sekcijtipa Hörmann vārti atšķiras no citiem konkurentiem ar vārtu materiālu un izgatavošanas kvalitāti, kā arī garantē funkcionalitāti tam paredzētajiem mērķiem. Hörmann ir līderis vārtu un automātikas ražošanas nozarē gan sadzīves, gan industriālās izmantošanas vārtiem.

Sekciju vārti atbilst jebkuras formas garāžu ailei, tādēļ šos vārtus var iemontēt dažādās konfigurācijas ailēs, Hörmann vārti pieejami ar vairākiem atsperu izvietojuma veidiem, Vārtu ārējam izskatam ir pieejami vairāki veidi. Vārti var būt gan rievota, gan kasešu veida, gan ar gludu virsmu. Vārtu ārējam izskatam ir pieejami vairāki veidi. Vārti var būt gan rievota, gan kasešu veida, gan ar gludu virsmu. Hörmann vārti var būt nokrāsoti jebkurā krāsā pēc Jūsu vēlmēm /pēc RAL tabulas/, Tāpat var pasūtīt vārtus ar koka imitāciju. Hörmann vārti atveras vertikāli uz augšu, tādā veidā Jūs iegūstat vairāk vietas garāžā, kā arī ārā pie garāžas var novietot vēl kādu automašīnu. Ar Hörmann garāžu vārtu piedziņu Jūs savas garāžas vārtus varēsiet atvērt ātri, ērti un droši, atrodoties savā automašīnā, ar rokas raidītāja palīdzību. Hörmann piedāvā dažāda veida un dizaina pultis savām vārtu piedziņām ProMatic, SupraMatic, RotaMatic un LineMatic

Hoermann – info
Hoermann akcija 2019.


https://www.hoermann.lv/garazas-vartu-piedavajums/


Durvju piedāvājums tiek pielāgots individuāli katra klienta vēlmēm

bottom of page