top of page

JUMTA SEGUMI

Cenu Pieprasījums

Pēdējo gadu laikā metāla jumti ir kļuvuši īpaši populāri un pieprasīti, kas  ir apliecinājums tam, ka māju īpašnieki ir lietas kursā par metāla jumtu sniegtajām priekšrocībām. Tieši pēdējo divdesmit gadu laikā metāla jumtu industrija ir attīstījusies īpaši strauji, piedāvājot klientiem pēc jaunām tehnoloģijām ražotus metāla jumtus, kas daudzās jomās pārspēj citu veidu jumtu segumus.

Pēc kādiem kritērijiem vadīties, izvēloties metāla jumtu?

Lokšņu tips: Tērauda jumta segumi galvenokārt atšķiras pēc to profila, nodrošinot dažādus vizuālos, kā arī tehniskos risinājumus. (Piemēram, profilos iestrādātas speciālas ūdens renes, lai novērstu ūdens pakļūšanu zem lokšņu pārlaiduma vietām.) Īpaši aktuālas ir tērauda loksnes ar romiešu dakstiņa efektu, kas nodrošina augstu estētisko sniegumu, kā arī tehniski sniedz labāku rezultātu nekā īsto dakstiņu jumts, jo loksnes ir 10 reizes vieglākas, tās iespējams ātri uzstādīt un to izmaksas ir daudz zemākas.

Krāsas: Krāsas: Metāla jumta sniegtā krāsu izvēle ir plaša, sākot no klasiski pelēkiem, brūniem, zaļiem un sarkaniem toņiem, un beidzot ar melniem, ziliem un pat izteiksmīgi dzelteniem toņiem.

Garantija: Garantija: Jumts ir svarīgs ilgtermiņa pirkums, tāpēc metāla jumtu ražotāji, izplatītāji un uzstādītāji piedāvā tērauda jumtiem garantijas termiņus līdz pat 50 gadiem. Uzticams uzņēmums vienmēr savai produkcijai piedāvās garantiju, tāpēc svarīgi izvēlēties tādu tērauda jumtu, kuram tiek sniegta rakstiska garantija. (Bieži ražotāji norāda divus garantijas termiņus – estētiskajai noturībai un tehniskajam sniegumam.)

Jumta seguma biezums: biezums: Tērauda lokšņu kalpošanas mūžu galvenokārt nosaka to biezums, tāpēc svarīgi īpašu uzmanību pievērst tieši tam. Optimālais tērauda lokšņu biezums ir 0,5 mm. Ražotāji pie savas produkcijas mēdz norādīt produktu atbilstību arī ES kvalitātes prasībām. Visbiežāk par uzticamākajiem tērauda jumtu ražotājiem tiek atzīti Ziemeļeiropas uzņēmumi, kuriem šajā jomā ir daudzu gadu pieredze.

Atbilstība objektam: objektam: Iegādājoties jumta segumu, nebaidies konsultēties ar meistariem, jo cilvēki, kas ar jumtu pārdošanu un uzstādīšanu nodarbojušies daudzus gadus, pratīs ieteikt labāko risinājumu jebkurai situācijai. Turklāt tehnoloģijas nemitīgi mainās, tāpēc meistari spēs pastāstīt arī par jaunākajiem un aktuālākajiem risinājumiem. Veicot pārdomātu tērauda jumta iegādi, varēsi priecēt ne tikai acis, bet aizmirst par jumta labošanas vai atjaunošanas darbiem vairāku desmitu gadu garumā.

bottom of page