top of page
L2ltYWdlcy9wcm9kdWN0cy9mNWQ5LnBuZzsz.jpg
L2ltYWdlcy9wcm9kdWN0cy81MzYyLnBuZzsz.jpg

LOGI

Sadarbojoties ar logu ražotājiem Eiropā un Latvijā piedāvājam dažādu profilu PVC logus un PVC konstrukcijas. PVC logu izmaksas nosaka vairāki faktori faktori:
- Profila veids
- Loga izmērs, dalījums, vēršanās veids
- izvēlētā krāsa
- stiklojuma veids (2kāršā, 3kāršā, dekoratīvā stikla pakete)

PROFILS AVANTGARDE 7000

Kameru skaits – 5, profila platums – 70 mm.
Logiem, kurus pagatavo no profila AVANGARD 7000, ir lieliska siltuma
un skaņas izolācija, tajos liek stikla paketes ar siltuma vadāmības koeficentu Ug = 0,7 W/m2K, kas, kurinot telpas, ļauj sasniegt ievērojamu enerģijas ietupījumu. Pieejams plašs toņu klāsts. Materiāls, no kura ir izgatavoti logu profili, nesatur svinu un gaisā neizdala kaitīgās ķīmiskās vielas, tie pilnībā atbilst Eiropas drošības noteikumiem. Mūsdienu tehnoloģiju un ražošanas iekārtu izmantošana ir ļāvusi ievērojami samazināt ražošanas izmaksas, kas ietekmēja realizācijas cenu samazināšanos.

Profils REHAU SYNEGO "P-Line" 

Kameru skaits – 7, profila platums – 80 mm.

P-Line logi izceļas ar lieliskām tehniskajām īpašībām. Tie ir izgatavoti precīzi atbilstoši jūsu prasībām un piedāvā daudzas konfigurācijas iespējas, piemēram, plašu toņu klāstu. Turklāt tos ir ārkārtīgi viegli uzturēt, un tiem ir pievilcīga cenas un kvalitātes attiecība. Jaunā P-Line logu sistēma, pateicoties modernai daudzkameru struktūrai, nodrošinās vēl labāku siltumizolāciju. P-Line profila stūru metinājumu savienojumi nav redzami.

KOKA LOGI

Kameru skaits – 7, profila platums – 80 mm.

Koka logi mūsdienās nav zaudējuši savu aktualitāti. Koka logi var būt verami un neverami, ar parasto divu stiklu paketi vai energo-ekonomisko trīs vai pat četru stiklu paketi. Nepieciešamības gadījumā var izgatavot arī precīzas vēsturisko logu kopijas, izveidojot tām tādu siltumizolācijas līmeni, kas atbilst pasīvajām mājām. Koka logu daudzveidība ir gandrīz neierobežota. Tie var būt dažādu izmēru un formu. Koka logu apdarei var tikt izmantota tonēta laka, lai būtu redzama koka faktūra vai sedzoša krāsa pēc RAL kataloga.

PALODZES

Kokskaidu palodzes

Augstas kvalitātes kokskaidu plātņu palodzes ir izgatavotas no augstspiediena laminātu apdarinātām kokskaidu plātnēm. Palodzes ir izturīgas pret ūdens, pret mehāniskajām un temperatūras izmaiņām. Palodzes nepakļaujas gaismas iedarbībai, nemaina izmērus un neuzbriest. Palodzēm ir plašs krāsu spektrs.

Dabīgā koka palodzes

Dabīgā koka palodzes ir ekoloģisks un mājīgs interjera elements. Palodzes tiek izgatavotas no dabīgās koksnes masīva, kurš tiek pakļauts iepriekšējai piesūcināšanai un aizsargāta ar vairākām laku un krāsu kārtām. Palodzēm ir plašs krāsu spektrs. Palodžu platumi ir no 100mm līdz 600mm, garums 3000mm

Plastmasas palodzes

Augstas kvalitātes iekšējās PVC palodzes ir izgatavotas no kvalitatīviem plastikāta materiāliem.Palodzes ir ieteicams uzstādīt telpās ar paaugstinātu mitrumu. Palodzes ir izturīgas pret mehāniskajām un ārējām ietekmēm. Palodzes nepakļaujas gaismas iedarbībai, nemaina izmērus un neuzbriest. Palodzes ir grūti uzliesmojošas un noturīgas pret ilgstošām siltuma slodzēm. Palodzēm ir plašs krāsu spektrs.

Ārējās palodzes

Augstas kvalitātes ārējās palodzes ir izgatavotas no sertificēta materiāla. Ārējās palodzes nodrošina aizsardzību pret mitruma iekļūšanu fasādē. Palodzēm piemīt izturība pret atmosfēras nokrišņiem un temperatūras svārstībām. Ārējās palodzes biezums ir no 0.5mm līdz 2mm. Palodzes ir iespējams izgatavot no nerūsējoša tērauda, kapara, alumīnija, cinka. Ārējām palodzēm ir pieejams viss RAL un RR krāsu spektrs un
pārklājumi (PE, PURAL, PVC)

bottom of page