top of page

DURVIS

Cenu Pieprasījums

Finierētās iekšdurvis

Kvalitatīvas finierētas durvis, kuru ražošanā izmantota vadošo Vācu ražotāju ultravioleto staru apdares līnija. Labāko finieru izvēle sniedz dabisku un vienlaikus unikālu izskatu katrai durvij, izceļot dabisko koka skaistumu. Durvju un to elementu sortiments (durvju kārbas, aplodas, kārbu paplatinājumi u.c.) ir īpaši pielāgots, lai sniegtu risinājumu gan standarta, gan nestandarta projektiem. Durvis paredzētas arī telpām, kurām jānodrošina piekļuve ratiņkrēslos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Laminētās iekšdurvis

Laminētas kvalitatīvas koka karkasa moduļveida durvis, kuru ražošanā izmantotas vācu ražotāju lamināta plēves. Tās raksturo masīvkoka konstruktīvie elementi, matēts stikls. Durvju un to elementu sortiments – durvju kārbas, aplodas, kārbu paplatinājumi utt. ir īpaši pielāgoti, lai sniegtu risinājumu standarta un nestandarta projektiem (standarta durvju komplekti, divviru un pusviru durvis, bīdāmās durvis).

Priedes koka iekšdurvis

Kvalitatīvas masīvkoka finierētas pildiņu durvis, kas īpaši piemērotas Baltijas klimatiskajiem apstākļiem. Durvīs iestrādātie finierētie MDF pildiņi izslēdz to saraušanos un plaisāšanu. Garumā audzēta un platumā līmēta durvju konstrukcija samazina iespēju durvīm vērpties un izliekties. Bezzaru finierējums nodrošina elegantu izskatu un izslēdz krāsu raibumu, kas tipisks ziemeļu priedei. Durvju un to elementu sortiments – durvju kārbas, aplodas, kārbu paplatinājumi utt. ir īpaši pielāgoti, lai sniegtu risinājumu standarta un nestandarta risinājumiem (standarta durvju komplekti, divviru un pusviru durvis, bīdāmās durvis).

Hoermann ugunsdrošās un industriālās durvis

Vienalga, vai tā ir jaunbūve vai modernizējama ēka – Hörmann piedāvā labākās durvis katrai telpai. Drošības durvis pagrabam vai garāžas ieejai, ugunsdrošas durvis apkures telpai, daudzfunkcionālās durvis brīvā laika nodarbju telpai – mūsu kvalitatīvās un augstvērtīgās tērauda durvis gādā par to, lai savās mājās Jūs justos ērti un droši. Atklājiet Hörmann durvju piedāvātās priekšrocības un funkcijas, kā arī iespējas individuāli
pielāgot to dizainu. https://www.hoermann.lv/privatmaju-buvniecibai/durvis/

bottom of page